Dobór trasy do możliwości zróżnicowanej grupy Klientów

Dobór trasy do możliwości zróżnicowanej grupy Klientów

Mobilna Wypożyczalnia Rowerów, z założenia, proponuje swoją bogatą ofertę sprzętową wraz z przewodnikiem-opiekunem grupy lub dwoma bądź trzema przewodnikami – gdy grupa rowerzystów jest duża. Przewodnicy gwarantują wybór właściwych dróg, dzielą się z Tobą swoją wiedzą na temat terenu, w którym się znajdujecie i zwyczajnie naprawią awarię sprzętu, na przykład przebite koło.

Zagłębie Ambitnej Turystyki jest odpowiednie, zarówno dla rowerów górskich, na przykład marki KTM ULTRA jak i górskich elektryków. Te ostatnie rowery marki KTM KAPOHO, z 2021 roku, z pojemną baterią, doskonałą amortyzacją nierówności oraz perfekcyjnie, niezauważalnie działającym silnikiem wspomagania elektrycznego, oferują zupełnie niezwykłe możliwości odkrywania Beskidu Niskiego.

Możemy zaplanować dla dowolnie dużej grupy autokarowej – nawet 60 osób – wyprawę przez kilka dolin Beskidu Niskiego a nawet spróbować wyprawy przez cały Beskid Niski (na przykład w ciągu dwóch lub trzech dni rowerowania), łącznie z wizytą na Słowacji.  Z różnymi wariantami asysty samochodowej, serwisu zapasowych baterii i kilkunastoma opcjami trasy. Łącznie z możliwością podziału grupy na kilka mniejszych, z adekwatnymi, do umiejętności i preferencji, programami samej jazdy rowerem i zwiedzania dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego. To możliwe – jak prawie wszystko – gdy naprawdę potrafimy „starać się zespołowo”.

Uwaga:

grupa może być zróżnicowana wiekowo i kondycyjnie; od 6 klasy (wyżsi uczniowie – od klasy 5-tej) do seniorów 70+, od regularnie jeżdżących rowerzystów do całkowitych amatorów rowerowych (muszą posiadać umiejętność jazdy i chęć doskonalenia);

pod warunkiem zaplanowania wycieczki z wystarczającym wyprzedzeniem (najlepiej co najmniej 2 tygodnie) oraz

jeśli Uczestnicy wycieczki są zdecydowani na wysiłek, wyzwania i zmęczenie.

Uwaga:

chcąc optymalnie zaplanować trasę Twojej wycieczki będziemy potrzebowali niektórych informacji o Uczestnikach grupy, na przykład wzrost, wiek, sprawność fizyczna…

 

Czy istnieje lepsza formuła wartościowej „imprezy firmowej” albo wyjazdu rodzinnego (2-,3-rodzinnego: z dziadkami i wnukami)?

Po prostu spróbuj!