Ta witryna internetowa została stworzona przy pomocy finansowej Unii Europejskiej.

Odpowiedzialność za treści znajdujące się na stronie internetowej mobilnerowery.pl spoczywa wyłącznie na Idea Nowa Sp. z o.o. a treści te nie mogą być w żadnym przypadku traktowane jako odzwierciedlenie stanowiska Unii Europejskiej.

Nazwa projektu:

Zagłębie Ambitnej Turystyki – Mobilna Wypożyczalnia Rowerów

Projekt ma upowszechniać turystykę rowerową w celu przysparzania klientów istniejącym i przyszłym przedsiębiorcom turystycznym w Zagłębiu Ambitnej Turystyki.

W ramach projektu 7 Partnerów projektu dokonało zakupów: łącznie 50 rowerów ze wspomaganiem elektrycznym KTM Kapoho, 70 rowerów MTB KTM Ultra, wraz z wyposażeniem oraz stanowiska i oprzyrządowania do ich serwisowania. W ramach komponentu marketingowego, którego wartość stanowi około 3% wartości całego projektu wykonano witrynę internetową mobilnerowery.pl, przygotowano kampanię leadów sprzedażowych oraz wyprodukowano film promocyjny (zwiastun, wersja krótka, wersja długa).  Nawiązaliśmy również współpracę z osobami, które przygotowały i rozpoczęły publikowanie w mediach społecznościowych materiałów informacyjnych na temat „rowerowania” w Beskidzie Niskim oraz idei Zagłębia Ambitnej Turystyki.

Te oraz inne publikacje dotyczące „rowerowania” ale i narciarstwa, w tym „narciarstwa pieszego” znajdziesz na kanale YouTube „Zagłębie Ambitnej Turystyki”, na facebooku Zagłębie Ambitnej Turystyki oraz na stronie www.zaglebieambitnejturystyki.pl oraz na stronie www.nartydzieciom.pl